Zo maakten de celebs zich klaar voor het MET Gala 2016

Zwoegen is het.

Meest gelezen

Van zoutwaterbaden tot aan liters koffie wegtanken; zo bereiden de rich and famous zich voor op een avondje MET Gala. Olivia Culpo nam het thema Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology heel serieus en liet haar nek à la The Matrix (tijdelijk) tatoeëren.

It's not what it looks like!!! #orisit #sorrymomAndDad #metball #glam #tats

A photo posted by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Advertisement - Continue Reading Below

 

Kate Hudson dronk er bubbels bij. 

We groomin and drankin 💇🍾 #MetBall

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Meest gelezen

 

Jourdan Dunn maakte heel casual een filmpje terwijl ze heur haar liet doen. 

feelin it #MetGala #ManusxMachina #BalmainArmy

A video posted by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

 

Zoe Saldana ging eerst nog even sporten. Met haar man. Om daarna de hele avond met hem te zoenen

Getting ready... En preparación...

A photo posted by Zoe Saldana (@zoesaldana) on

Advertisement - Continue Reading Below

 

Bella Hadid zat in de krullers. 

 

Haar zusje Gigi Hadid liet weten wie haar favoriete ontwerper is. 

#GigiHadidSnapchat @gigihadid

A photo posted by Gigi Hadid Snapchat Updates (@gigihadidsnapchat) on

Advertisement - Continue Reading Below

 

Make-uppen met Kate Upton

Follow me on #Snapchat at KateUptonSnap and watch me getting ready for The Met Gala!

A video posted by Kate Upton (@kateupton) on

Meest gelezen

 

Nog één in de krullers: Doutzen

@braydon_nelson is bringing it😜 #metball

A photo posted by Doutzen Kroes (@doutzen) on

 

Dakota Fanning. Glaasje bubbels tijdens de voorbereiding: chic. Fles bubbels met je eigen naam erop: toppunt van overdaad.  

I'm keeping this bottle forever and ever #metgala

A photo posted by Dakota Fanning (@dakotafanning) on

 

Dit probleem erkennen we Amy Schumer

No chafe #nothighgapnoproblem

A video posted by @amyschumer on

 

Uiteindelijk koos Solange voor een geel exemplaar. Gezien het aantal grappen die zich over het internet aan het verspreiden waren, never forget MET 2014, een heel diplomatieke keuze. 

"I die every time I get my period" #MetBall day commentary.... Shout out to Jaimee McKenna 💙

A video posted by Solange (@saintrecords) on

 

Solange droeg een jurk van deze Nederlandse ontwerper >