ELLE's festivalagenda: juni 2016

Een volledig overzicht van de niet te missen festivals in juni. We know: het zijn er veel – kies je favoriet(en), trek je beste festivaloutfit uit de kast en dansen maar!

Meer van Festivals
20 articles
Lowlands 2016
Festivalvoorpret: de Lowlands 2017-playlist
Rihanna drinkt bier
Lowlands-voorpret: wat drinken we op de camping?
Buitenfestivals zijn gezond voor je

Vrijdag 3 juni:
> Vestrock, www.vestrock.nl
> Indian Summer Festival (2 dagen), www.indiansummerfestival.nl
> Holland International Blues Festival (2 dagen), hollandinternationalbluesfestival.com
> Mandala Festival (4 dagen), mandalafestival.com

Zaterdag 4 juni:
> Shoeless Closing Weekend (2 dagen), alterego.nu
> Amsterdam Open Air (2 dagen), amsterdamopenair.nl

Donderdag 9 juni:
> Isle of Wight Festival (UK, 4 dagen), www.isleofwightfestival.com

Advertisement - Continue Reading Below

Vrijdag 10 juni:
> Pinkpop (3 dagen), www.pinkpop.nl
> Blues On The River (4 dagen), www.bradentonbluesfestival.org
> Oerol Festival (10 dagen), oerol.nl
> Surfana Festival (3 dagen), www.surfanafestival.com
> Bacchus Wijnfestival (3 dagen), www.bacchuswijnfestival.nl

More From Festivals
20 articles
Lowlands 2016
Festivalvoorpret: de Lowlands 2017-playlist
Rihanna drinkt bier
Lowlands-voorpret: wat drinken we op de camping?
Buitenfestivals zijn gezond voor je
Festivaltips: voor beginners én festivalveteranen
Briljant: inside festivaltips van een die-hard

 
Zaterdag 11 juni:
> Edit Festival, editfestival.com
> Boothstock Festival, boothstock.nl

Zondag 12 juni:
> Zomerfuit Festival, zomerfruitfest.com

Vrijdag 17 juni:
> Best Kept Secret (3 dagen), www.bestkeptsecret.nl
> We Are Electric (2 dagen), www.we-are-electric.nl
> Bacchus Wijnfestival (3 dagen), www.bacchuswijnfestival.nl

Zaterdag 18 juni:
> Op Dreef Festival, opdreeffestival.nl
> Festifest, www.ndsm.nl

 
Woensdag 22 juni:
> Glastonbury Festival (UK, 5 dagen), www.glastonburyfestivals.co.uk
> ITs Festival Amsterdam (9 dagen), www.itsfestivalamsterdam.com

Donderdag 23 juni:
> De Parade Rotterdam (11 dagen), www.deparade.nl

Vrijdag 24 juni:
> Down The Rabbit Hole (3 dagen), downtherabbithole.nl

Zaterdag 25 juni:
> Naked Song Festival  
> Nomads Festival, www.nomadsfestival.nl
> Night at the Park, nightatthepark.nl
> Awakenings Festival (2 dagen), www.awakeningsfestival.nl
> Roskilde Festival (Denemarken, 8 dagen), www.roskilde-festival.dk

 
Zondag 26 juni:
> Parkpop, parkpop.nl

Woensdag 29 juni:
> Amsterdam Roots Festival (5 dagen), www.amsterdamroots.nl
> VOLT Festival (Hongarije, 4 dagen), en.festival.travel

Donderdag 30 juni:
> Rock Werchter (België, 4 dagen), www.rockwerchter.be

 
Festivalletje of twee pakken deze maand? Met de nieuwe zonnebrillen van Swatch The Eyes wissel je met gemak de frontjes, waardoor je keer op keer een nieuw stel sunnies op je neus hebt staan. Je scoort ze hier >