ELLE's festivalagenda: beste festivals voor de maand juli

Nieuwe maand, nieuwe lijst: dit zijn onze favoriete festivals van de maand juli. We trappen af met heel wat meerdaagse festivals, dus zet je schrap.

More From ELLE Festival
20 articles
ELLE-Festival-we-hebben-de-foto-s-nog
ELLE Festival: we hebben de foto's nog
Gespot!-Streetstyle-ELLE-Festival
Gespot! Streetstyle @ ELLE Festival
hELLEpdesk-de-live-editie-tijdens-ELLE-Festival-vandaag
hELLEpdesk - de live editie, tijdens ELLE Festival vandaag

Donderdag 7 juli:
> Exit Festival (Servië, 4 dagen), www.exitfest.org
> Over het IJ Festival (Amsterdam, 10 dagen), overhetij.nl

Vrijdag 8 juli:
> De Parade Den Haag (Den Haag, 10 dagen), www.deparade.nl
> North Sea Jazz (Rotterdam, 3 dagen), www.northseajazz.com
> In Retraite Kloosterfestival (Ottersum, 4 dagen), in-retraite.nl

Zaterdag 9 juli:
> By the Creek Festival (Utrecht), bythecreekfestival.com
> Extrema Outdoor (Best), xofestival.nl
> Bospop (Weert, 2 dagen), www.bospop.nl

Advertisement - Continue Reading Below

Woensdag 13 juli:
> Dour Festival (België, 5 dagen), www.dourfestival.eu

More From ELLE Festival
20 articles
ELLE-Festival-we-hebben-de-foto-s-nog
ELLE Festival: we hebben de foto's nog
Gespot!-Streetstyle-ELLE-Festival
Gespot! Streetstyle @ ELLE Festival
hELLEpdesk-de-live-editie-tijdens-ELLE-Festival-vandaag
hELLEpdesk - de live editie, tijdens ELLE...
Dit-heb-je-gemist-ELLE-Festival-vandaag
Dit heb je gemist @ ELLE Festival vandaag
De-10-leukste-momenten-van-de-eerste-ELLE-Festivaldag
De 10 leukste momenten van de eerste ELLE...

 
Vrijdag 15 juli:
> Welcome To The Village (Leeuwarden, 3 dagen), welcometothevillage.nl
> Melt! Festival (Duitsland, 3 dagen), www.meltfestival.de
> Wildeburg Festival (Noordoostpolder, 3 dagen), wildeburg.nl
> Positivus Festival (Letland, 3 dagen), www.positivusfestival.com

Zaterdag 16 juli:
> Buiten Westen (Amsterdam), buitenwesten.am
> A Day at the Park (Amsterdam), adayatthepark.nl
> Jam de la Crème Festival (Den Haag), www.jamdelacreme.nl
> Zomerfeest Blijburg (Amsterdam), www.blijburg.nl

Donderdag 21 juli:
> Zwarte Cross (Lievelde, 4 dagen), www.zwartecross.nl

Vrijdag 22 juli:
> De Parade Utrecht (Utrecht, 17 dagen), www.deparade.nl

 
Zaterdag 23 juli:
> 22fest (Amsterdam), 22fest.nl

Donderdag 28 juli:
> Lollapalooza Chicago (Amerika, 4 dagen), www.lollapalooza.com

Zaterdag 30 juli:
> Milkshake Festival (Amsterdam, 2 dagen), www.milkshakefestival.com
> Vunzige Deuntjes Festival (Amsterdam, 2 dagen), www.vunzigedeuntjes.nl
> EdelWise Festival (Amsterdam), www.edelwisefestival.nl

Zondag 31 juli:
> Damaris Festival (Amsterdam), www.damaris-festival.nl

 
Festivalletje of twee pakken deze maand? Met de nieuwe zonnebrillen van Swatch The Eyes wissel je met gemak de frontjes, waardoor je keer op keer een nieuw stel sunnies op je neus hebt staan. Je scoort ze hier >