Festivalagenda augustus 2016 – dit zijn ELLE's favorieten!

​Headbangers, hiphoppers, housers, trippers, en liefhebbers van singer-songwriters opgelet: deze festivals wil je niet missen deze maand. Feest gegarandeerd.

Meer van Festivals
20 articles
Dit waren dé beautytrends tijdens Coachella
Deze ninetieshaartrend domineerde op Coachella
Dit zijn de do's en don'ts tijdens muziekfestivals

Donderdag 4 augustus:

> Dekmantel Festival (Amsterdam, 4 dagen), dekmantelfestival.com

> Solar Weekend Festival (Roermond, 4 dagen), solarweekend.com

Vrijdag 5 augustus:

> OFF-Festival (Polen, 3 dagen), off-festival.pl

Woensdag 10 augustus:

> Sziget Festival (Hongarije, 8 dagen), szigetfestival.com

> Landjuweel (Ruigoord, 4 dagen), ruigoord.nl

Vrijdag 12 augustus:

> De Parade Amsterdam (Amsterdam, 17 dagen), deparade.nl

Advertisement - Continue Reading Below

> La Truite Magique (België, 3 dagen), la-truite-magique.com

> DGTL Barcelona (Spanje, 2 dagen), bcn.dgtl.nl

> Vergulden Zomerfeest (Amsterdam, 2 dagen), facebook.com

Zaterdag 13 augustus:

> Loveland (Amsterdam), loveland.nl

> Dance Valley (Spaarnwoude), dancevalley.com

> Appelsap (Amsterdam), appelsap.net

> Stekker in het Park (Utrecht), stekker.nl

> Festival The Brave (Tuinen van West, Amsterdam), festivalthebrave.nl

More From Festivals
20 articles
Dit waren dé beautytrends tijdens Coachella
Deze ninetieshaartrend domineerde op Coachella
Dit zijn de do's en don'ts tijdens muziekfestivals
Celebs gingen bijna naakt gekleed naar Coachella
Pretty-Little-Liars-ster-Shay-Mitchell-heeft-nu-blond-haar
Pretty Little Liars' Shay Mitchell ontmoet twin

> Kimchi Festival by Oedipus (Amsterdam, 2 dagen), oedipus.com

Woensdag 17 augustus:

> Pukkelpop (België, 4 dagen), pukkelpop.be

Vrijdag 19 augustus:

> Lowlands (Biddinghuizen, 3 dagen), lowlands.nl

Zaterdag 20 augustus:

> Straf_Werk Festival (Amsterdam), strafwerkfestival.nl

Zondag 21 augustus:

> V Festival (UK, 2 dagen), vfestival.com

Vrijdag 26 augustus:

> Amsterdam Woods Festival (Amstelveen, 2 dagen), amsterdamwoods.nl

Zaterdag 27 augustus:

> VOLTT Loves Summer (Amsterdam), voltt.com

> Mysteryland (Haarlemmermeer), mysteryland.nl

Zondag 28 augustus:

> Encore Festival (Amsterdam), encorefestival.nl

Volg ELLE's Jantien op Instagram:

Day 3: Sun is out! 💫🎸🤘🏻 #finally #rockwerchter2016 #rockon

A post shared by Jantien de Boer (@jantiendeboer) on