Festivalagenda augustus 2016 – dit zijn ELLE's favorieten!

​Headbangers, hiphoppers, housers, trippers, en liefhebbers van singer-songwriters opgelet: deze festivals wil je niet missen deze maand. Feest gegarandeerd.

Meest gelezen

Donderdag 4 augustus:

> Dekmantel Festival (Amsterdam, 4 dagen), dekmantelfestival.com

> Solar Weekend Festival (Roermond, 4 dagen), solarweekend.com

Vrijdag 5 augustus:

> OFF-Festival (Polen, 3 dagen), off-festival.pl

Woensdag 10 augustus:

> Sziget Festival (Hongarije, 8 dagen), szigetfestival.com

> Landjuweel (Ruigoord, 4 dagen), ruigoord.nl

Vrijdag 12 augustus:

> De Parade Amsterdam (Amsterdam, 17 dagen), deparade.nl

Advertisement - Continue Reading Below

> La Truite Magique (België, 3 dagen), la-truite-magique.com

> DGTL Barcelona (Spanje, 2 dagen), bcn.dgtl.nl

> Vergulden Zomerfeest (Amsterdam, 2 dagen), facebook.com

Zaterdag 13 augustus:

> Loveland (Amsterdam), loveland.nl

> Dance Valley (Spaarnwoude), dancevalley.com

> Appelsap (Amsterdam), appelsap.net

> Stekker in het Park (Utrecht), stekker.nl

> Festival The Brave (Tuinen van West, Amsterdam), festivalthebrave.nl

More From Festivals
20 articles
Fendi s/s 2016
Dit is de makkelijkste oogmake-up op beautygebied
Festivals
Zo zie je er weer stralend uit na een festival
Created for Lancôme
Katy Perry @ Burning Man 2016
Celebrities rocken déze beautytrend @ Burning Man
Burning Man 2016
Deze celebrities waren bij Burning Man 2016
festivalseizoen 2016
Waarom een kimono het ultieme festivalitem is

> Kimchi Festival by Oedipus (Amsterdam, 2 dagen), oedipus.com

Woensdag 17 augustus:

> Pukkelpop (België, 4 dagen), pukkelpop.be

Vrijdag 19 augustus:

> Lowlands (Biddinghuizen, 3 dagen), lowlands.nl

Zaterdag 20 augustus:

> Straf_Werk Festival (Amsterdam), strafwerkfestival.nl

Zondag 21 augustus:

> V Festival (UK, 2 dagen), vfestival.com

Vrijdag 26 augustus:

> Amsterdam Woods Festival (Amstelveen, 2 dagen), amsterdamwoods.nl

Zaterdag 27 augustus:

> VOLTT Loves Summer (Amsterdam), voltt.com

> Mysteryland (Haarlemmermeer), mysteryland.nl

Zondag 28 augustus:

> Encore Festival (Amsterdam), encorefestival.nl

Volg ELLE's Jantien op Instagram:

Day 3: Sun is out! 💫🎸🤘🏻 #finally #rockwerchter2016 #rockon

A photo posted by Jantien de Boer (@jantiendeboer) on