Doutzen Kroes weet maar nét een modeblooper te voorkomen op Leonardo DiCaprio's fundraiser

En steelt tegelijkertijd de show, samen met Sunnery.

Meest gelezen

Vinden wij best een pluim waard: met een bootje aankomen en aan wal moeten stappen in het bijzijn van tientallen paparazzi, terwijl je een (Michelle Mason-)jurk aan hebt die zowel op boob-als kruishoogte alarmfase rood heeft. Maar onze Doutzen flikte 't, zelfs op charmante wijze, zonder ook maar iemand een iets te persoonlijk inkijkje te geven.

We bedoelen Bella Hadid was het niet gelukt...

Advertisement - Continue Reading Below

Bij onze vrinden van Daily Mail vind je via bovenstaande link overigens nog meer knappe danwel rijke, danwel met Leo bevriende celebrities (Naomi Campbell, Mariah Carey, Joan Smalls, Sofia Richie, Jonah Hill, Tobey Maguire, Kate Hudson, Constance Jablonski, Lily Donaldson, Anja Rubik, Bono, Petra Nemcova, Barbara Palvin, Lana Del Rey!) die de acteur in Saint Tropez uitnodigde voor zijn jaarlijkse fundraise event ten bate van de The Leonardo DiCaprio Foundation.

Meest gelezen

Maar uiteraard zijn er ook verschillende snaps van de fuif in omloop...

Squaaaad @leonardodicaprio foundation! #LDF #ECF #sttropez

A photo posted by Sunnery James (@sunneryjames) on

Great job Leo 😘

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Too much beauty in one picture. Not only on the outside but the inside 💞 📸: @moalturki

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on

Always first ready to go .. 🌄🌅

A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on

New couple alert.

A photo posted by Chris Rock (@chrisrock) on

Gala ready

A photo posted by Sofia Richie (@sofiarichie) on