Britney draagt hier wel een heel bijzonder neonkleurig badpak

En andere pikante niemendalletjes van celebrities.

Als het om swimwear gaat, hangen celebrities doorgaans de motto's 'less is more' en 'if you got it flaunt it ' aan. Gewaagd? Oordeel zelf.

Advertisement - Continue Reading Below

Britney Spears

Bought three new swimsuits today 👙 This one is my favorite!

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

We moeten het haar nageven, niet veel mensen zouden met deze draadjes om hun middel weg kunnen komen. 

Advertisement - Continue Reading Below

Kourtney Kardashian

💙 on my app

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Advertisement - Continue Reading Below

Kim Kardashian

Boots with the fur... 🎶

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

We verbaasden ons al eerder om Kims keus voor bont (in combinatie met bikini). 

Advertisement - Continue Reading Below

Gigi Hadid

#GigiHadid for #SISwim 2016. Photographed by @yutsai88.

A post shared by Hadid News (@hadidnews) on

Al dat planken werpt zeker zijn vruchten af. 

Advertisement - Continue Reading Below

Iggy Azalea

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Het one-shoulder badpak zou Iggy, door haar relatief smalle bovenkant, ook goed staan.

Advertisement - Continue Reading Below

Emily Ratajkowski

👋🏽

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Emily breekt een lans voor de string. Lees hier waarom er niets mis is met een klein stukje stof tussen de billen. 

Advertisement - Continue Reading Below

Bella Hadid

Back to Life 🌺🦋❤️

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

Bella draagt het liefst haar geboortepak

Advertisement - Continue Reading Below

Blac Chyna

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on

Deze lijst zou niet compleet zijn zonder Blac Chyna.

Advertisement - Continue Reading Below

Rihanna

#Brazil by @dennisleupold

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Gewaagd? Wellicht. Kan het haar wat schelen? Zeker niet. 

Advertisement - Continue Reading Below

Niykee Heaton

nbk

A post shared by Niykee Heaton (@niykeeheaton) on

Als je zo hard 'werkt' voor je billen, moet je ze ook laten zien.