Karl Lagerfeld lanceerde zojuist een raket in het Grand Palais

Ground control to major Karl.

Meer van Fashion Week
20 articles
Gespot @ Parijs Fashion Week a/w 2017
Blote voeten + instappers: zo doe je dat
16 stylinghacks die we leerden van Fashion Month
Dit zijn dé beste accessoires van PFW

We maken geen grappen, Karl had écht een raket middenin het Grand Palais laten nabouwen, waar de modellen vijf minuten geleden nog de finale van de show omheen liepen. En als klap op de vuurpijl raket dus, steeg-ie, nadat door de speakers werd afgeteld tot nul, nog op ook.

Wát een spektakel. We verzamelden alvast de eerste beelden.

Zo zag de raket er bij binnenkomst uit:

#chanelgroundcontrol #chanelfallwinter 🚀🚀🚀

A post shared by Jacques Burga (@jacquesburga) on

Advertisement - Continue Reading Below

En zo steeg-ie, onder luid gejoel van het publiek, op:

3, 2, 1... ✨ #chanelgroundcontrol

A post shared by Marine Corviole 📰 (@marinecorviole) on

More From Fashion Week
20 articles
Gespot @ Parijs Fashion Week a/w 2017
Blote voeten + instappers: zo doe je dat
16 stylinghacks die we leerden van Fashion Month
Dit zijn dé beste accessoires van PFW
Louis Vuitton a/w 2017
De coolste front row van Parijs: Louis Vuitton
Parijs Fashion Week a/w 2017
De beste streetstylelooks van Parijs Fashion Week

Tuesday #CHANELGroundControl

A post shared by Christine Theron (@christine.theron) on

Karl deed zijn ererondje volgens traditie met oogappel Hudson Kroenig, die de nieuwste it-bag van het modehuis mocht dragen; de Gabrielle.

Advertisement - Continue Reading Below

Finale at Chanel Fall Winter 2017-18 show #CHANELGroundControl #ChanelFallWinter #pfw

A post shared by Đẹp (@dep_magazine) on

De modellen backstage:

#CHANELGroundControl #CHANELFallWinter #PFW

A post shared by CHANEL (@chanelofficial) on

Advertisement - Continue Reading Below

Details from outer space:

Off to the moon. 🚀🚀🚀#chanelgroundcontrol #chanelfallwinter

A post shared by Jacques Burga (@jacquesburga) on

Meest gelezen

Cécile Narinx filmde de finale vanaf de eerste rij:

Chanel finale! 👀#pfw #chanel

A post shared by Cécile Narinx (@cecilenarinx) on

En oa ook moeder en dochter Vanessa Paradis en Lily-Rose Depp en Pharrell Williams zaten front row:

De collectie was geïnspireerd op de ruimte; futuristische metallic boots, spacesuit-jurken, space sjaals, galactic prints en meer.

Chanel to the moon! @chanelofficial @lindseywixson @tompecheux @sammcknight1 @annyerrandonea_nailsartist @crfashionbook

A post shared by Carine Roitfeld (@carineroitfeld) on

ELLE's Esther en Edine voor de raket:

A bonjour from your ELLE space invaders #chanelgroundcontrol #airspace #wakeup #pfw #elleontour 💥🚀🛰

A post shared by Edine Russel ELLE (@edinerussel) on

De invite:

Ready??? - Editor Noelle #CHANELGroundControl #chanelfallwinter #pfw #fw17 #femalemag #femalesingaporw

A post shared by Female Singapore (@female_singapore) on